This website is using cookies to provide a good browsing experience

This website uses essential cookies that are necessary for the operation of the site, as well as cookies used for anonymous statistical purposes, or to display personalized content. Some parts of the content may also depend on marketing cookies. Read more about cookies.

This website is using cookies to provide a good browsing experience

This website uses essential cookies that are necessary for the operation of the site, as well as cookies used for anonymous statistical purposes, or to display personalized content. Some parts of the content may also depend on marketing cookies. Read more about cookies.

Your cookie preferences have been saved.

Lappalaiskoirat ry hakee uutta rahastonhoitajaa

Published:

Työnkuvaan kuuluu maksuliikenteen hoito, laskujen tiliöinti. Käytössä on Fennoan verkkopohjainen kirjanpito-ohjelma. Matkalaskujen teko ja maksatus. Ilmoituslaskujen teko ja maksujen seuranta. Vuosibudjetin valmistelu ja seuranta. Muiden juoksevien asioiden hoito sähköpostitse. Tehtävän hoitamisesta maksetaan palkkio, mikä tarkastetaan vuosittain, vuonna 2023/800€. Käytössä on yhdistyksen kannettava tietokone. Tehtävän hoitoon annetaan riittävä perehdytys. Tehtävään vaaditaan myös kokemusta rahastonhoitajan töistä. Tehtävästä kiinnostuneet yhteydenotto puheenjohtaja(a)lappalaiskoirat.fi ja lisätietoja tehtävästä antaa rahastonhoitaja(a)lappalaiskoirat.fi. Tehtävä täytetään heti pätevän henkilön löydyttyä. Tervetuloa mukaan yhdistyksen toimintaan!