Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Evästeasetuksesi on tallennettu.

Lappalaiskoirat ry hakee uutta rahastonhoitajaa

Julkaistu:

Työnkuvaan kuuluu maksuliikenteen hoito, laskujen tiliöinti. Käytössä on Fennoan verkkopohjainen kirjanpito-ohjelma. Matkalaskujen teko ja maksatus. Ilmoituslaskujen teko ja maksujen seuranta. Vuosibudjetin valmistelu ja seuranta. Muiden juoksevien asioiden hoito sähköpostitse. Tehtävän hoitamisesta maksetaan palkkio, mikä tarkastetaan vuosittain, vuonna 2023/800€. Käytössä on yhdistyksen kannettava tietokone. Tehtävän hoitoon annetaan riittävä perehdytys. Tehtävään vaaditaan myös kokemusta rahastonhoitajan töistä. Tehtävästä kiinnostuneet yhteydenotto puheenjohtaja(a)lappalaiskoirat.fi ja lisätietoja tehtävästä antaa rahastonhoitaja(a)lappalaiskoirat.fi. Tehtävä täytetään heti pätevän henkilön löydyttyä. Tervetuloa mukaan yhdistyksen toimintaan!