Tänään on keskiviikko 21. helmikuuta 2018

In english    Sivukartta    Etusivulle

YHDISTYKSEN TOIMIHENKILÖT / HALLITUS 2018:

Puheenjohtaja

Sari Laitinen
Viertokatu 13 as. 2, 87150 KAJAANI
puh. 044 - 750 4002
puheenjohtaja@lappalaiskoirat.fi

Varapuheenjohtaja

Tiina Soininen
Vihtaniementie 45, 71130 KORTEJOKI
puh. 050 - 555 0177
usvatassun@gmail.com

Jäsenet

Tiina Morri
Vanamontie 17, 15610 LAHTI
puh. 050 - 364 7560
maansiirtomorri@co.inet.fi

Saara Sampakoski
Pukinniementie 95, 39130 SASI
puh. 040 417 5785
saara.shacal@kolumbus.fi

Janika Wikstén
Kuusikkotie 44 B, 01380 VANTAA
puh. 040 - 585 3839
janika.wiksten@nic.fi

Riikka Tuomisto
Impivaarantie 2 E 18, 15880 HOLLOLA
puh. 044 - 319 8203
sihteeri@lappalaiskoirat.fi

Seija Piipponen
Oravantie 10, 48230 KOTKA
puh. 050 - 339 8312
piipse@gmail.com

Heidi Ranta
Jouttikankaantie 119, 96700 ROVANIEMI
puh. 045 - 110 3166
rantaheidi@hotmail.com

Heidi Ekman
Uitontie 220, 21380 AURA
puh. 044 - 054 4201
kirellas@gmail.com

Titta Repo
Niiralankatu 8 E 78, 70600 KUOPIO
puh. 0400 - 676 135
titta.repo@gmail.com

Varajäsenet

Susanna Kuusisto
Leväsjoentie 365, 29860 OTAMO
puh. 050 - 374 1742
susanna.kuusisto@pp1.inet.fi

Kirsi Vallittu
Lyyrantie 75, 77110 PALTANEN
puh. 041 - 459 0509
kirsi.vallittu@gmail.com

Mirka Jantunen
Unikkopolku 4 B 31, 01300 VANTAA
mirka.jantunen@gmail.com

MUUT TOIMIHENKILÖT:

Yhdistyksen sihteeri

Riikka Tuomisto
Impivaarantie 2 E 18, 15880 HOLLOLA
puh. 044 - 319 8203
sihteeri@lappalaiskoirat.fi

Jäsensihteeri

Asta Partanen
Päivärannantie 2, 73100 LAPINLAHTI
jasensihteeri@lappalaiskoirat.fi

Rahastonhoitaja

Seija Piipponen
Oravantie 10, 48230 KOTKA
puh. 050 - 339 8312
rahastonhoitaja@lappalaiskoirat.fi

Tiedottaja

Saara Sampakoski
Pukinniementie 95, 39130 SASI
puh. 040 417 5785
tiedottaja@lappalaiskoirat.fi

Alaosastojen yhteyshenkilö

Kirsi Vallittu
Lyyrantie 75, 77110 PALTANEN
puh. 041 - 459 0509
alaosastot@lappalaiskoirat.fi

Harrastevastaavien yhteyshenkilö

Laura Friman

Myyntiartikkelit ja pr-tuotteet

Kaarina Riuttanen
puh. 050 - 514 4695
kaarina.riuttanen@elisanet.fi

Tiina Riuttanen
puh. 040 - 773 2991
tiina.riuttanen@outlook.com

Pentuvälittäjä

Markku Jokinen (slk, lpk, rlk)
Karellintie 40, 48720 KOTKA
puh. 040 - 582 1967
yllapito@lappalaiskoirat.fi

Jalostustoimikunnan puheenjohtaja (slk)

Janika Wikstén
Kuusikkotie 44 B, 01380 VANTAA
puh. 040 - 585 3839
lappalaiskoirat.jtk@gmail.com

Jalostustoimikunnan puheenjohtaja (lpk)

Minna Kemppainen
Arotie 9, 91500 MUHOS
puh. 040 - 764 8396
minnake@gmail.com

Sivun alkuun

Copyright © Lappalaiskoirat ry 2018